Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Весільний сезон 2011. Фото, тенденції та поради

Починається новий весільний сезон - 2011

Поради: Ярослава Малинська

Розуміючи те, що мода диктує нам повернення до 60 – 80 років я хочу розповісти про зачіски які ми пропонуємо нареченим 2011 року. Але почнемо з одягу. На зміну пишним платтям та відвертим декольте в моді фасони вечірнього покрою – рибки, прилягаючі, годе, та їх модифікація.
В моді рукав «ліхтарик» який збільшує в об’єм і плечі, декольте дуже різноманітних асиметричних форм, а також фасони, які закривають шию. В моді в цьому сезоні імітація костюму або піджака. Прикрашають одяг сваровські, макраме, аплікації, об’ємні квіти та різноманітними фатиновими тканинами.
Отже плаття підібрали. Далі черга за зачіскою яка повинна доповнювати загальний образ нареченої.

Але образ може бути ніжним, романтичним, стильним, креативним, гламурним… У підборі зачіски ми беремо до уваги ріст, довжину, колір та текстуру волосся і враховуючи що хоче клієнт починаємо добирати зачіску. Для роботи з нареченими ми використовуємо силуети в зачісках це довільно розпущене, на пів заколоте та повністю підібране волосся. Гламурна тема досить актуальна цього сезону. Це чітка форма з дуже акуратно – вигладеною поверхнею. Елементів на зачісці небагато. Може бути ніжна хвиля або якийсь інший акцентний елемент. Такожможу порадити для любителів заколотого волосся різновиди плетива та інших текстурних поверхонь.
Але багато дівчат мають своє довге та розкішне волосся і в такому разі хочеться показати красу довжини. Тому різноманітні види накруток, змійкою, спіралевидні, вісімкою, легким та об’ємним локонами саме для таких наречених. Що правда багато дівчат в цьому сезоні замовляють просто закрутку, мотивуючи тим що в моді натуральність та простота. Це так, але день весілля це особлива дата і тому якщо ви в руках в спеціаліста то вам зуміють до простих елементів додати трохи оригінальності. Накрутка гарно дивиться у поєднанні елементів плетива, холодної хвилі, джгутів, защиків та комбінації з прямим волоссям. Довге волосся можна оформити плетивом що сьогодні дуже актуально.
Волосся середньої довжини можна подовжити штучним постриженим волоссям, волосся на тресах, та нарощування різними методами. І останній елемент – це дата. В цьому плані має дуже великий вибір – фата від дуже пишної до падучої з шлейфом В моду повертаються капелюшки, таблеточки, вальки, композиції з фатину та тканини.
Флористи допомагають перукарям у роботі з живими квітами з яких ми створюємо неповторні композиції додаючи до букетів фатин та інші елементи декору. В моді брошурки, перлини , сваровські, діадеми та банти. Та серед великого різноманіття кожна дівчина повинна знайти свій особистий образ, звичайно з допомогою спеціаліста. Такий важливий день все повинні починати в хорошому настрої і переглядаючи свої весільні фото ловити тільки приємні моменти.

 #

Нареченим підходять всі

Нареченим підходять всі зачіски. А красивим так взагалі...

 

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі