Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

На Аннину гору - у жіночий монастир. Фото

Монастир Аннина гора, Чернівецька область.

У Вашківцях Чернівецькій області є висока гора, на горі знаходиться унікальний

Свято-Аннінський жіночий монастир, відомий своїми чудовими проявами ще з 18 століття - Аннина гора. Монастир - жіночий, над входом до монастиря напис: Свята праведна Анна, моли Бога за нас. Монастир Аннина гора споруджено на честь Святої Анни. За повір'ям, у часи татаро-монгольського ярма дівчина з Вашківців Анна, рятуючись від кочівників, піднялася на гору, де в ті часи стояла маленька церква. Ганна з благанням підняла руки до неба і попросила Господа її захистити. Розверзлася земля, і Анну сховала. На поверх землі залишилися довгі коси Анни. Кочівник відсік коси, і вітер розвіяв їх навколо гори. З тих пір на схилах гори росте цілюща Анниній трава (шовкова трава), називають яку в народі Аннина коси. На сьогоднішній день у монастирі Аніна гора живуть кілька десятків черниць, монастир будується і розширюється.

У монастир Аннина гора паломники масово приходять в серпні (7 серпня на свято Ганни та 14 серпня на престольне свято святих мучеників Маккавеїв) Тисячі паломників наповнюють Вашківці. Вважається, що якщо проповзти 800 метрів на Аннину гору на колінах вгору по схилу, Бог подарує дітей бездітні жінці. Також, існує повір'я, що по схилу на Анін гору повзуть ті, хто робив аборти.

У нижньому храмі Аннина гора Мучеників Маккавеїв є чудотворна ікона Господь Вседержитель. Згідно повіррю, та ікона зцілює від раку, астми, допомагає вирішити судові справи.

Як дістатися до монастиря Анина гора? З Чернівців на автобусі або автомобілі по трасі Чернівці - Вашківці (Вижниця) проїхати 50 км і за вказівником звернути з траси.

 

 #

Розкішне чудове місце!

Розкішне чудове місце!

 

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі