Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Блакитний колір робить дітей уважнішими

Блакитне світло виявляється має дивовижний результат у розвитку дітей.

Учені переконані, що блакитне світло має дивовижну дію на увагу людини, особливо дитини. Проведені експерименти показують, що блакитне світло здатне підвищити увагу та покращити настрій у дітей. Ці досліди були здійснені у південній Великобританії.

Принцип "налаштування" організму на робочий лад за допомогою коригування біологічного годинника людини, використовуючи блакитне та синє освітлення лежить в основі даного експерименту. Для того, аби дізнатись, чи дійсно це твердження є реальним, учені вирішили перевірити його на практиці. Так, у деяких школах Європи було встановлено спеціальні світлові прилади. Коли вчитель хотів, аби діти звернули свою максимальну увагу , він вмикав спеціальне світло з легким блакитним відтінком (цього досить, аби організм потрібним чином відреагував).По закінченню експерименту дослідники дійшли висновку, що чим холоднішим є відтінок світла, тим уважнішими стають учні.

Такі системи навчання були випробувані свого часу у школах Гамбурга. Результати просто вражаючі: при блакитному світлі середня швидкість читання у учнів молодших класів підвищилась на 35%, а кількість помилок скоротилась на 45%.

За матеріалами newss.net.ua

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі