Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Звернення міського голови Чернівців Олексія Каспрука

Дорогі чернівчани та гості міста, шановні підприємці!

Радий вітати вас на «Петрівському ярмарку-2014»!

Незважаючи на вкрай скрутну ситуацію у країні, ми вирішили не скасовувати це велелюдне дійство задля консолідації українського народу і укріплення віри у наше мирне майбуття.

Цьогоріч у Чернівцях ярмаркують підприємці з-понад 20-ти областей України. Гостинна Соборна площа перетворився на Майдан Соборності України, де свою продукцію представлять підприємці з Півдня та Сходу України. Таким чином ми підтримали загальноукраїнську ініціативу проведення соціальних ярмарків, під час яких своїм крамом торгують люди з «гарячих» регіонів країни. Тут же, поруч із ними, розгорнулися підприємці із західних областей, що промовисто підкреслює єдність нашого народу.

«Петрівський ярмарок-2014» особливий також тим, що під час нього ми збираємо кошти на потреби українських військових, які віддано захищають цілісність нашої держави.

На «Петрівський ярмарок» приїжджають делегації з міст-побратимів та інших міст, з якими Чернівці підтримують давні дружні стосунки, представники посольств та консульств багатьох зарубіжних держав. Адже це дійство є одним з найбільших, другим  після Сорочинського за масштабом та популярністю в Україні.

Нині «Петрівський ярмарок» святкує вже 228-у річницю з дня свого заснування. Він виник ще за часів Австро-Угорщини і був справжнім центром торгівлі не лише Буковини, але й всього південного Сходу Європи. Прадавня історія і колорит нашого ярмарку роблять його подією європейського рівня. У контексті підписання історичної угоди про асоціацію і зону вільної торгівлі з ЄС значимість його проведення тільки зростатиме.

Вдалого ярмаркування і мирного неба!

Чернівецький міський голова
 
Олексій Каспрук

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі