Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Закон Про вищу освіту підписаний Президентом України

Закон України "Про вищу освіту" підписаний Президентом України Петром Порошенко.

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт розмістив у себе на сторінці у Facebook повідомлення про те, що Президент України Петро Порошенко підписав Закон України "Про вищу освіту", написавши: "Закон "Про вищу освіту" підписаний Президентом! Вітаю всіх. Українська вища освіта подолала пострадянські рецидиви й опинилася в іншій реальності. Саме час вищим навчальним закладам скористатися нагодою і нарешті стати автономними".

Верховна Рада України 1 липня 2014 року ухвалила нову редакцію Закону України "Про вищу освіту". Свої голоси за даний закон  віддали 276 депутатів із 337 зареєстрованих під час засідання парламенту. 

Законом України "Про вищу освіту" передбачено надання автономії вищим навчальним закладам, ліквідацію рівнів акредитації ВНЗ, введення академічного і першого наукового ступеня - доктор філософії, створення Національного агенства з якості вищої освіти та незалежних установ оцінки та забезпечення якості вищої освіти. Крім того, у законі визначено принципи та шляхи реалізації політики у сфері вищої освіти, стандарти освітньої діяльності, порядок ліцензування ВНЗ та акредитації спеціальностей, основи створення Єдиної державної електронної бази з питань освіти.  

Також ухвалення Закону України "Про вищу освіту" передбачає створення умов, за яких державні структури, бізнес та ВНЗ будуть тісно між собою співпрацювати. Крім того, статут вищого навчального закладу підлягає затвердженню його засновником.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі