Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

За ненадані послуги та послуги неналежної якості споживачам зроблять перерахунки

Рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 23.09.14 р. керівникам

підприємств всіх форм власності, які надають послуги з утримання будинків і споруд та при будинкових територій, доручено провести перерахунки за ненадані або надані не в повному обсязі та неналежної якості послуги споживачам щодо кожного будинку та складових тарифу за період до набрання чинності постанови Кабінету Міністрів України від 11.12.2013 р. № 970 «Про затвердження Порядку проведення перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, ненадання або надання не в повному обсязі». Інформація про проведені перерахунки має бути наведена у платіжних документах.

На інформаційних стендах у під”їздах будинків та біля них має бути оприлюднений склад фактично понесених витрат, обсяг виконаних робіт, економія коштів тощо. Підприємства, які надають послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій мають здійснити коригування сум нарахованих пільг, субсидій з урахуванням проведеного перерахунку щодо кожного споживача та подати їх управлінням праці та соціального захисту населення Першотравневої, Садгірської, Шевченківської районних у місті рад для проведення перерахунків щодо надання пільг, субсидій.

Організація виконання цього рішення покладено на голів Першотравневої, Садгірської, Шевченківської районних у м. Чернівцях рад.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі