Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Як назвати фірму?

 

Назви фірми повинна аовністю відображати вид діяльності вашаого бізнесу.

Досить простий варіант складання імені полягає в тому, щоб назва фірми прямо асоціювалась з видом її діяльності. Тобто з самої назви вже повинно бути зрозуміло, чим займається ваша фірма. І навпаки, імена, які будуть неоднозначно трактуватися, можуть зіграти негативну роль в процесі діяльності компанії.

Прикладом правильно підібраного імені в даному випадку є назва «Бриз», для компанії, що займається продажем і обслуговуванням кондиціонерів. А антиприкладом служить торгова марка «Зелене століття», що належить фірмі-продавцю молодіжної одягу. Як ми бачимо в першому варіанті слово «Бриз» безпосередньо відображає стан легкості, свіжості, прохолоди, тобто того, заради чого власне і купується кондиціонер. А в другому випадку ніяких асоціацій з одягом назва не викликає, швидше за все, воно підійде для фірми, що займається продажем рослин, насіння та квітів.

Не варто намагатися включити в назву як можна більше описової інформації про діяльність вашої фірми. Компаній з іменами «Стройпромконсалт», «Іркавтотранс», «Востсибкабель» та інших подібних на ринку так багато, що простій людині часом дуже важко визначитися, яку організацію йому краще вибрати. І ті власники, які думають, що клієнт відразу ж зрозуміє, чим займаються їхні фірми з такими назвами, сильно помиляються. Клієнт просто розгубиться і запросто може піти до конкурентів. 

Даний варіант підбору назви відносно легкий і не вимагає проведення складних і дорогих маркетингових досліджень. Але знову ж таки вважається, що він більш застосовний до розробки назви товару, ніж назви самої компанії. У підсумку все одно вирішувати вам.

 #

Порада

Звертайтесь до нас! Тільки перевірені часом роботи! Гарні відгуки!

 

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі