книги на 1000 Зеленского

Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

ВРУ залишила Арсенія Яценюка на посаді прем'єр-міністра

Арсеній Яценюк залишається на посаді прем'єр-міністра України.

Сьогодні, 31 липня, під час засідання Верховної Ради України народні обранці залишили на посаді прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка. Проект постанови про відставку Арсенія Яценюка підтримало лише 16 депутатів (2 з Партії регіонів та 14 позафракційних) при 226 мінімально необхідних. До речі, на сьогоднішньому засіданні ВРУ був присутній і Президент України Петро Порошенко.

Після того, як відбулось голосування про відставку прем'єр-міністра України, Арсеній Яценюк сказав: " У мене для вас дві новини. Перша – Аргентина оголосила дефолт. А друга новина – що Україна не оголосила дефолт, і ніколи його не оголосить". Він також подякував усім, хто його підтримував. Депутати проводили його оплесками.

Також народні обранці сьогодні підтримали запропоноване Кабінетом міністрів здійснення секвестру Державного бюджету України (скорочення усіх статей видатків бюджету, крім захищених) та ухвалили зміни до Податкового кодексу. Це дозволить профінансувати збройні сили України.

Нагадаємо, що під час свого виступу у залі Верховної Ради України 24 липня 2014 року Арсеній Яценюк заявив про свою відставку. Причиною такого рішення став розпад коаліції.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі