Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Вирощування редису - агробізнес з нуля

Розмова піде про те, як виростити редис в саду або в тепличних умовах.

Хтось вважає, що це не складно. Може й так, але чому б не перетворити вирощування редиски в прибуткову справу, створити якісний торговий продукт. Якщо звичайно, вирощування редиски Вас не влаштовує, то вирощування шіїтаке не менш прибутковий вид підприємницької діяльності.

У будь-якому успішному бізнесі є свої секрети.

1. Насіння вимагають до себе особливого ставлення, тому дуже важливий правильний вибір. Редис добре росте, коли світловий день досить короткий. Це період весни та ранньої осені. Ті, у кого є теплиця, можуть перенести весняний час посадки на лютий, а восени - з вересня по листопад. Вибираючи сорт редису, слід враховувати його призначення: грунт відкритий або закритий, продукція пучкова або вагова.

2. Підготовка грунту, призначеної для посадки. Спочатку її слід перекопати лопатою, обов'язково видалити кореневу систему багаторічних бур'янів. Потім землю на ділянці, вільній від небажаних супутників городу, обробляють мотоблоком, вносячи в грунт засоби для боротьби з капустянками і слимаками. Розпушена земля вирівнюється за допомогою грабель. Потім на грунт наноситься шар перегною завтовшки близько п'яти сантиметрів. Перед облагороджуванням перегній просіюють через спеціальну сітку.

3. Посадка насіння. Необхідно запастися маркером з розміром чарунок 6х6 см або 6х7см. З його допомогою робляться «дірки». Потім приступають до самої складної і трудомісткої роботи: в кожну дірочку» закладають тільки одне насіння. Закінчивши посів, за допомогою віника акуратно наметается перегній.

4. Полив редиски слід проводити, як тільки закінчилася посадка, для чого використовують лійку. Зазначимо, хоч редис і любить вологу, полив не повинен бути дуже рясним і частим.

5. Збір врожаю. Збирають редиску по досягненні коренеплодів товарних розмірів. Не затягуйте зі збором, інакше головки стануть порожніми, розтріскаються і пустять стрілку. 

Ось такий ось цікавий бізнес з вирощування редиски. Він і по прибутковості не менш прибутковий, ніж вирощування грибів, та сума стартового капіталу, потрібно не більша, ніж в грибному бізнесі.

 #

Писати легко, а от як би це

Писати легко, а от як би це реалізувати, щоб дійсно отримати прибуток - оце вже питання.

 

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі