Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Вихованці Міського центру еколого-натуралістичної творчості побували у Державній екологічній інспекції в Чернівецькій області

У рамках співпраці між Міським центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Чернівецької міської ради та Державною екологічною інспекцією в Чернівецькій області відбулася зустріч вихованців центру із працівниками інспекції.

Перший заступник начальника Державної екологічної інспекції у Чернівецькій області Сергій Робулець провів бесіду «Основні екологічні проблеми Чернівецької області та шляхи їх вирішення» із вихованцями гуртків МЦЕНТУМ.

Також юні екологи побували на екскурсії в оновленій лабораторії, яку провела начальник відділу інструментально-лабораторного контролю, старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища – Інна Сливка. Тут вихованці ознайомились із практичною стороною діяльності екоінспекції. Гуртківці не лише почули інформацію про специфіку лабораторного аналізу, але й на власні очі побачили як проводяться деякі із них.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі