книги на 1000 Зеленского

Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Від сьогодні українці зможуть їздити в країни ЄС за спрощеною процедурою

Сьогодні, 1липня, набула чинності Угода про спрощення візового режиму між Україною і Європейським Союзом.

Європейський парламент 18 квітня ратифікував угоду про внесення змін до договору від 1 січня 2008 року між Україною і ЄС, після чого Рада міністрів Євросоюзу затвердила ратифікацію цієї угоди.

Згідно з ухваленим документом, в цю угоду вносяться зміни про спрощення видачі і порядку оформлення віз для певного переліку категорій громадян України, число яких збільшується на 9 і, відповідно, плата за обробку заяв про оформлення віз з них не стягується.

Таким чином, спрощуються вимоги для оформлення документів для представників цивільних організацій, технічного персоналу, супроводжуючого журналістів, водіїв, що перевозять міжнародний вантаж, близьких родичів громадян, що мешкають на території країн-членів ЄС і є громадянами однієї з країн ЄС.

Крім того, представників релігійних громад, учасників офіційної трансграничної співпраці з ЄС, учасників офіційних освітніх програм обміну і участі в семінарах, курсах, конференціях, а також представників різних професій, які беруть участь в міжнародних виставках, конференціях і семінарах.

Також при цьому встановлюється, що країни-члени ЄС можуть стягувати 70 євро за оформлення віз, якщо заявник звернувся з проханням розглянути його заявку впродовж 3 днів на підставі того, що він мешкає далеко від дипломатичного представництва.

У разі співпраці дипломатичної установи з посередниками при оформленні віз посередники можуть брати за свої послуги не більше 30 євро.

Документом передбачається визначення чітких термінів дії багатократних віз на 1 рік і 5 років замість раніше діючого правила до 1 року і до 5 років.

Можливість термінового оформлення візи(впродовж 3 діб) особам, що мешкають на значній відстані від місця подання клопотання(за умови сплати візового збору в подвійному розмірі).

Документ також передбачає, що українці, що мають дійсні біометричні службові паспорти, можуть відвідувати країни-члени Євросоюзу без віз.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі