Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Валерій Гелетей призначений міністром оборони України

Михайло Коваль більше не очільник Міністерства оборони України. Президент України

подав до ВРУ пропозицію призначити міністром оборони Валерія Гелетея. 260 народних обранців на засіданні Верховної Ради України проголосували за кандидатуру Валерія Гелетея.

Петро Порошенко сьогодні персонально у ВРУ представив кандидатуру генерал-полковника Валерія Гелетея на посаду міністра оборони України та додав: “Нашій армії потрібен керівник, який завдяки рішучості і наполегливості розпочне нарешті невідкладні реформи. Українській армії потрібен новий командувач, військовий, який не тільки вчився воювати, але й воював сам, він знає, що таке гібридна війна. Я прошу підтримати мій вибір”.

Новообраний очільник Міністерства оборони України заявив: “Я хочу сказати, що Україна переможе і парад перемоги буде обов’язково. Буде в українському Севастополі”.

Перед голосуванням за Валерія Гелетея депутати звільнили в.о. міністра оборони України Михайла Коваля. За відповідне рішення віддали свої голоси 327 народних обранців. Президент України Петро Порошенко подякував М. Ковалю за роботу та обіцяв призначити його на посаду заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі