Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

В Україні заборонено трансляцію 14 російських каналів

В Україні заборонено трансляцію 14 російських телеканалів.

Наказ № 840 від 19.08.2014 про спільні дії МВС та Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення України підписаний міністром МВС України Арсеном Аваковим. Цей документ дозволяє здійснити тимчасову заборону на мовлення тих російських телеканалів, які ведуть відкриту проаганду війни та насильства в Україні.

Таку інформацію повідомив радник міністра МВС України Антон Геращенко, розмістивши у себе на сторінці у Facebook повідомлення.

Антон Геращенко пише: "У рамках цього наказу, територіальні підрозділи МВС аж до дільничних міліціонерів повинні будуть сприяти Національній Раді з ТБ та ТР у виявленні кабельних операторів, які не виконують рішення Національної Ради про припинення трансляції на території України 14 заборонених у встановленому Законом порядку російських телеканалів".

Радник міністра МВС України звернув увагу на те, що, якщо кабельні оператори будуть порушувати рішення судів та Нацради та будуть продовжувати транслювати заборонені російські телеканали, то їх буде притягнуто до відповідальності відповідно до чинного законодавства України. 

До списку заборонених російських телеканалів для трансляції на території України відповідно до рішень Нацради № 292 та 297 від 17.07.2014 та Постанов Окружного адміністративного суду м. Києва потрапили: Первый канал. Всемирная сеть; РТР-Планета; Россия 24; НТВ-Мир; ТVCI (ТВ Центр); Россия 1; НТВ; ТНТ; Петербург 5; Звезда; РЕН-ТВ; Life News; Russia Today та РБК-ТВ.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі