Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

В Солнечной Долине установили рекорды!

Подвійну рекордну акцію під патронатом Книги рекордів України

організували на території туристичного комплексу Сонячна Долина с.Бояни: масовий одночасний гірськолижний спуск та найбільший сноутюб-«поїзд».

Стати співавторами гірськолижного рекорду виявили бажання 146 гостей комплексу з Чернівецької, Хмельницької, Тернопільської областей та декілька туристів з Молдови.

Організатори зазначили, що очікували більшу кількість учасників спільного гірськолижного спуску. Але раніше в Україні ніхто не пробував встановити рекорд у цій номінації, саме цей результат зафіксований Книгою рекордів України і, відповідно, має стати «подразником» для інших гірськолижних комплексів.

Для рекордного спуску на сноутюб-«поїзді» зареєструвались 72 учасники. Але через «нетерплячість» окремих учасників, яким хотілося швидше встановити рекорд, сімох кандидатів у рекордсмени не дочекались на старті, тож рекордний сноутюб-«поїзд» рушив із 65 учасниками.

Відповідні дипломи від Книги рекордів України  вручив президент Книги рекордів Буковини – чемпіон світу 1997 р. з бігу на 100 км, рекордсмен України на цій дистанції, володар Кубку СРСР з марафонського бігу Сергій Яненко.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі