Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Україна тимчасово закрила 16 пунктів пропуску на кордоні з РФ

Частина пунктів пропуску на українсько-російському кордоні закрита Україною.

Прес-служба Кабінету міністрів України повідомляє, що 16 із 65 пунктів пропуску на українсько-російському кордоні тимчасово закриті Україною. Такі дії здійснюються з метою забезпечення громадської безпеки.

24 вересня Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО від 28 серпня "Про невідкладні заходи щодо захистку України та зміцненню її обороноздатності". Саме цим документом покладається контроль на КМУ виконання питання про тимчасове закриття усіх пунктів пропуску на українсько-російському кордоні. У документі сказано, що на кордоні з Росією необхідно тимчасово припинити рух через пункти пропуску для автомобільного, морського та пішохідного сполучення, а також, у разі необхідності, інших видів сполучення.   

Підписане Президентом рішення РНБО також передбачає здійснення заходів щодо "проведення односторонньої демаркації державного кордону України з Російською Федерацією та забезпечення його належного інженерно-технічного облаштування, у тому числі із залученням міжнародної технічної допомоги".

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі