Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Україна отримає безвізовий режим з ЄС у травні 2015 року

Безвізовий режим з Європейським Союзом почне діяти з травня 2015 року.

На саміті Східного партнерства, який відбудеться у травні 2015 року у Ризі, Україна зможе тримати безвізовий режим з ЄС,

Європейська правда повідомляє, що заступник міністра закордонних справ України Лана Зеркаль зазначила, що процедура видачі біометричних закордонних паспортів запланована на 1 січня 2015 року, а, по можливості, з травня 2015 року українці зможуть побувати у країнах ЄС без віз.

Лана Зеркаль заявила: "Скасування візового режиму неможливе, доки ЄС не оцінить, як саме відбувається видача, як працює система, наскільки захищені паспорти серійного випуску. Ця оцінка потребує часу".

Початок безвізового режиму України з ЄС можливий лише при умові, що "паспорти видаватимуть без проблем, рівень захисту персональних даних буде достатній, буде забезпечено якісну охорону кордону, а міліція працюватиме без зауважень".

ЄС не змінить свого рішення стосовно введення безвізового режиму з Україною, якщо Україна зможе запевнити, що "жодна людина, яка незаконно зайшла на її територію зі сходу, не зможе отримати український паспорт і поїхати без візи в ЄС".

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі