Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

У вересні Україна разом з США та НАТО проведе військові навчання

У вересні на території України відбудуться спільні військові навчання українських

військових з силами США та НАТО.

Протягом 16-26 вересня 2014 року у Львівській області проходитимуть військові навчання за участі військ НАТО та США. Про це повідомляє видання Цензор.НЕТ, посилаючись на Reuters.

Навчання під назвою Rapid Trident («Швидкий тризуб») відбуватимуться на базі Яворівського навчального центру у Львівській області, на кордоні із Польщею. Участь у навчаннях візьмуть більше 1 тисячі солдат, включно із військовослужбовцями США та їх союзників.

Навчання за участі військових сил НАТО та США розглядаються як свідчення підтримки України, не здійснюючи прямого військового втручання у конфлікт на Сході України.

Агресивні дії РФ змусили США та НАТО збільшити військову присутність на території східноєвропейських союзників. Так, на осінь 2014 року заплановані масштабні військові навчання у країнах Східної Європи, що передбачають перенаправлення танків США до країн Балтії.

Питання розгортання нових баз у Східній Європі та створення десятитисячних сил швидкого реагування будуть підняті на саміті НАТО, що відбудеться найближчим часом в Уельсі. 

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі