Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

У планах окупантів - знищення кримських татар: М. Джемілєв

Кримських татар як народ планують знищити окупанти Криму.

У Криму планують повномасштабне знищення кримськотатарського народу та здійснюють підготовку до війни з Україною. Еспресо.TV повідомляє про розповідь Мустафи Джемілєва, яку він представив у інтерв'ю виданню "Апостроф". 

Лідер кримськотатарського народу заявив: "Крим обов'язково до нас повернеться, це лише питання часу. Мабуть, будуть страждання людей, хоча ми зараз і не розглядаємо військовий шлях вирішення питання. Однак у Криму окупанти вже готуються до цього".

Мустафа Джемілєв володіє інформацією про те, що із початком війни з Україною, окупанти розпочнуть операцію по знищенню кримських татар, яких вони називають "п'ятою колоною" на території Криму. Він також додав: "Ми навіть знаємо, що вони складають списки людей, які повинні зникнути або бути вбитими - і в першу чергу це члени меджлісу".

Кримські татари, за словами Мустафи Джемілєва, мали розмови з чеченцями та дагестанцями, які приїхали воювати у Крим з Росії по контракту. Контрактники з Росії приїхали на війну з татарами, але, як виявилось, ті не беруть участі ні в яких воєнних діях. Чеченці планували повернутись назад, проте їм ніхто цього не дозволив. А для того, аби контрактники і не думали повертатись туди, звідки приїхали, Кадиров тримає у заручниках членів їхніх сімей. У разі невиконання наказу, їх можуть просто вбити. Джемілєв підсумував: "Тому, якщо щось почнеться - вони змушені будуть робити те, що їм скажуть".

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі