Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

У Маріуполі з 10 вересня введено режимні обмеження

На території двох районів Донецької області та у місті Маріуполь встановлено режимні

обмеження.

Введення режимних обмежень (заборон) на території Новоазовського та Тельманівського районів Донецької області та у місті Маріуполь здійснюється з метою забезпечення національної безпеки України, сприяння заходам з оборони держави, а також протидії терористичній діяльності. Режимні обмеження або заборони вводяться з 10 вересня 2014 року.

Про це повідомляє Маріупольська міська рада, на офіційному сайті якої і розміщено повідомлення про введення режиму заборон. 

На території Маріуполя та вказаних районів встановлено з 10 вересня обмеження на пересування колон авто, у складі яких знаходиться більше двох одиниць. Також обмежено рух великогабаритних транспортних засобів та інженерної техніки без погодження.

Крім того, буде здійснюватись особливий контроль за особами, у яких відсутні документи (для громадян України - паспорт громадянина з відміткою про реєстрацію). Встановлено заборону на в'їзд на вказані території осіб, які не тут не проживають або не мають можливості підтвердити ціль приїзду. Також призупиняється реєстрація органами МВС України громадян дл проживання у населених пунктах Новоазовського та Тельманівського районів Донецької області та міста Маріуполя.

З 06:00 до 20:00 з 10 вересня на вказаних територіях обмежується рух транспортних засобів. У інший період дня не дозволяється пересуватись із швидкістю понад 40 км/год. 

На території вказаних районів забороняється використовувати фото- та відеозйомку місцевості та військових об'єктів. Обмеження вводиться і на масові збори громадян, попередньо не узгоджених з військовим керівництвом. Крім того, режим обмеження розповсюджується і на рибальство, полювання, носіння зброї, боєприпасів, розведення вогнищ, випалювання територій, використання піротехнічних засобів. Також заборонено підходити до позицій, де розташовані сили АТО, без погодження з керівництвом.  

На території вказаних районів та у місті Маріуполі будуть патрулювати окремі наряди від МВС України, не залучаючи при цьому співробітників Державної прикордонної служби України.

Наразі з'явилась інформація про те, що Маріуполь не підпадає під цей режим. Про це заявив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко. Тобто на жителів міста вказані заборони не поширюються. Режим обмежень діє на території Новоазовського та Тельманівського районів Донецької області.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі