Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

У Криму татарам заборонено проводити жалобний мітинг

Кримським татарам заборонено проводити жалобний мітинг на честь

Загальноєвропейського Дня пам'яті жертв сталінізму та нацизму 23 серпня 2014 року.

Керівник секретаріату Меджлісу Ділявер Акієв повідомив, що так звана влада міста Сімферополя у Криму заборонила кримським татарам проводити мітинг по вшануванню пам'яті жертв сталінізму та нацизму, аргументуючи таке рішення спекотними погодними умовами, що склались.

У самопороголошеній мерії Сімферополя повідомляють: "Проведення заявленого публічного заходу може негативно вплинути на стан їхнього здоров’я й викликати загострення хронічних захворювань, а у низці випадків призвести до перегріву організму і різкому погіршенню самопочуття". Проте Ділявер Акієв сказав, що у мерії Сімферополя рекомендують провести цей мітинг у приміщенні.

Це вже не перша заборона кримським татарам проводити будь-які заходи на території Криму. Так, 18 травня 2014 року окупаційна влада анексованого Криму заборонила проведення у центрі Сімферополя щорічного жалобного мітингу пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу, а 26 червня 2014 року - проводити у центрі міста щорічне свято до Дня кримськотатарського прапору.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі