Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

У фестивалі Промінь надії взяли участь діти з Криму, які нині живуть і вчаться у Чернівцях

18 травня у приміщенні Літнього театру відбувся VII міський благодійний фестиваль

творчості та талантів «Промінь надії» для дітей з малозабезпечених, багатодітних родин, вихованців багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей та дітей з Криму, які на даний час навчаються і проживають у Чернівцях.

Фестиваль розпочав міський театр народних традицій «Чернівчанка». На сцену запросили успішних пань та їх підопічних у вишиванках, подарованих клубом «Успішна чернівчанка». Під пісню «Ой зелене жито, зелене» на сцену вийшли діти, які приїхали з АРК.

На сцені відтворювалися традиції єврейського, польського, білоруського, німецького, румунського та українського народів. Свої пісні публіці дарували Анастасія Ілащук, Анна Тімофєєва та новостворений дует Ольги Головко та Віталія Голінатого, який приїхав із селища міського типу Каланча Херсонської області.

Завершився фестиваль вручення дипломів від клубу «Успішна чернівчанка» своїм вихованцям. За рахунок проданих благодійних квитків дітям-учасникам фестивалю придбано костюми, вечірні сукні, спортивні костюми, взуття, рюкзаки, засоби гігієни та інше.

Усі учасники отримали від Анастасії Ілащук запрошення на дев’ятий всеукраїнський фестиваль «Міні світ краси України 2014», який відбудеться 6 червня у Літньому театрі. Пані Глядацьких симпатій загальноміського конкурсу «Успішна пані Чернівців 2003» Лариса Нагірняк вручила дітям по 100 гривень.

Учасникам концерту вручили подарунки від депутатів Чернівецької міської ради Олексія Каспрука, Віталія Михайлішина, представника штабу Петра Порошенка та депутата Чернівецької обласної ради Віталія Ткачука.

Завершуючи церемонію нагородження, секретар Чернівецької міської ради Ярослав Кушнірик та начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради Наталія Коцур вручили подарунки багатодітним родинам, які приїхали з АРК. Також вони подарували дитячий візочок для малюка, який нещодавно народився у Чернівцях у родині кримчан.

Сектор інформації та зв’язків з громадськістю

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі