книги на 1000 Зеленского

Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

У Чернівцях відкрили нове приміщення Шевченківського районного відділення міграційної служби

Вчора, 2 червня, відбулося відкриття нового приміщення Шевченківського районного

відділення Управління Державної міграційної служби України в Чернівецькій області. Участь у заході взяв Чернівецький міський голова Олексій Каспрук.

“Ми започатковуємо багато ідей для того, щоб полегшити мешканцям Чернівців доступ до адміністративних послуг. Першим кроком є відкриття даного відділення у більш зручному для людей місці, – зазначив міський голова. – У подальшому ми продовжуватимемо оптимізувати послуги. Зокрема, плануємо перенести ближче до мешканців району Шевченківський РВ УМВС”.

Нове приміщення, надане Чернівецькою міською радою, розташоване на першому поверсі за адресою просп. Незалежності, 70. Тож тепер людям для того, щоб отримати паспортні послуги, не доведеться підніматися на шостий поверх, як це було у старому приміщенні на вул. Кармелюка.

Нині площа відділення майже удвічі більша, що дозволило облаштувати декілька кімнат прийому громадян, відвести окреме приміщення для банківського відділення. Також забезпечено безперебійне водопостачання, централізоване опалення та відремонтовано вбиральні.

“Міграційна служба – перш за все сервісна структура, головна мета якої надавати якісні адміністративні послуги та забезпечувати належні умови прийому відвідувачів, – розповів начальник Управління Державної міграційної служби у Чернівецькій області Віталій Вербицький. – Щодня до підрозділів ДМС звертаються багато відвідувачів. Важливо, щоб кожен отримувач адміністративних послуг почувався комфортно”.

Довідково:

На базі Шевченківського РВ розташований вузол Державної інформаційної системи реєстраційного обліку фізичних осіб та їх документування (ДІС), який обслуговує всіх мешканців міста. Працівники ДІС щодня надають послуги з оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон та проїзного документа дитини близько 50 особам. Загалом підрозділ приймає до 120-150 осіб на день.

Сектор інформації та зв’язків з громадськістю

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі