Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

У Чернівцях може з'явитись Асоціація готельєрів

Сьогодні, 10 вересня, за участю Чернівецького міського голови Олексія Каспрука

відбулася робоча нарада з представниками готельного бізнесу Чернівців. Перш за все, міський голова висловив подяку готельним комплексам ("Буковина", "Черемош", "Київ" тощо), в яких створено резервний фонд та забезпечується поселення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів антитерористичної операції. 

На нараді обговорено питання щодо розвитку готельного бізнесу та туристичної галузі міста. Олексій Каспрук поінформував присутніх про напрацювання міської ради в напрямках євроінтеграційної діяльності, транскордонного співробітництва, а також запропонував активізувати діяльність власників готельних господарств щодо популяризації туристичних можливостей Чернівців на міжнародному рівні, розвитку спільних туристичних проектів, зокрема в галузі подієвого, ділового та медичного туризму. 

Представникам готельно-ресторанного бізнесу міста запропоновано долучитися до участі у різноманітних виставкових заходах. 13-14 вересня представники міської ради презентуватимуть туристичний потенціал Чернівців в рамках Альпійсько-Карпатського форуму співробітництва в Жешуві (Польща). А з 1 по 3 жовтня у Києві проходитиме 21-й Міжнародний туристичний салон "Україна’2014".

Враховуючи необхідність активізації роботи в напрямку розвитку готельного бізнесу та збільшення туристичних потоків, запропоновано опрацювати можливість створення Асоціації готельєрів Чернівців.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі