Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Трьома першими місцями відзначились на Міжнародному танцювальному чемпіонаті буковинські танцюристи з колективу «Алегро».

Танцюристи народного аматорського колективу сучасного танцю «Алегро»

Центрального палацу культури Чернівців виступили в Римі під керівництвом Світлани Марчак та Анни Марчак-Кіщенко. Танцювальні змагання в рамках фінальної частини Міжнародного танцювального чемпіонату відбувались у жовтні цього року.

Серед інших учасників фіналу конкурсу були представлені колективи з інших регіонів України, танцюристи з Болгарії, Угорщини, Росії, Італії. Загалом в конкурсі взяли участь понад 1000 учасників.

Далась взнаки багаторічна праця та досвід керівників колективу «Алегро» та, звісно ж, талант та наполегливість вихованців, які завоювали прихильність міжнародного журі. Танцюристи «Алегро» виклались на повну, продемонстрували найвищий рівень у сучасній хореографії та зарекомендували себе як достойних представників Україні на міжнародних змаганнях.

Власне, за виступ з композицією «Африка» чернівецький колектив «Алегро» було відзначено дипломом за 1 місце. Окрім того, дипломом та першим місцем була винагороджена композиція танцюристів «Аліса в країні чудес». Відзнаку за 1 місце танцюристи Лучак Тетяна та Баранюк Ангеліна завоювали в номінації «дует», продемонструвавши танець «Прогулянка під дощем». Композиція «Алегро» під назвою «Часовий механізм» була відзначена дипломом за ІІ місце.

Як результат – визнання та безліч відзнак міжнародного конкурсу, а також можливість і далі виступати на престижних міжнародних танцювальних чемпіонатах.

 

 

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі