Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Терористи намагаються потрапити у звільнені силами АТО міста

Терористи намагаються під виглядом мирних жителів повернутись до Краматорська та

Слов'янська, які напередодні звільнили українські військові.

Терористи із ДНР та ЛНР здійснюють чергову провокацію, прагнуть знову увійти до звільнених міст на Сході України, а саме до Краматорська та Слов'янська. Прес-центр АТО повідомляє: "Активізувалась діяльність щодо повернення бойовиків під виглядом родичів місцевих мешканців до міст Слав'янськ та Краматорськ".

Також у прес-центрі АТО повідомляють, що терористи активно здійснюють розвідувальні заходи у Донецьку та Горлівці на рахунок місць базування підрозділів та частин АТО. У повідомленні йдеться: "По містах поширюються орієнтування на осіб, які допомагають силам АТО. Відмічається активізація діяльності розвідувально-диверсійних груп бойовиків. На теперішній час їх головним завданням є збір розвідувальної інформації щодо дислокації частин та підрозділів АТО, створення агентурної мережі, а також підготовка до здійснення терористичних актів.".

Також прес-офіцер АТО Владислав Селезньов заявив, що сили АТО оточили Горлівку, що у Донецькі області, та "взяли в тісне кільце з усіх боків з метою недопущення виходу за межі цього міста бойовиків", протистояння між українськими військовими та терористами продовжується. Терористи втратили велику кількість техніки та людей.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі