Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

США запроваджують проти РФ секторальні санкції

Проти РФ США застосували секторальні санкції.

Прес-служба Міністерства фінансів США повідомляє, що проти Росії США вводять секторальні санкції, які є більш жорсткими по відношенню до тих, які були застосовані раніше. 

Міністерство фінансів США застосує секторальні санкції до найбільших російських оборонних підприємств, серед яких: концерн “Калашников”, корпорація "Уралвагонзавод", державний оборонний концерн “Алмаз-Антей”, НВО “Базальт”, що входить в корпорацію “Ростех”, ВАТ “Концерн “Радіоелектронні технології” (КРЭТ), концерн “Сузір’я”, НВО Машинобудування, ВАТ “Конструкторське бюро приладобудування”.

Проте компанії ВАТ “Газпромбанк”, ВАТ “НОВАТЭК”, “Роснфеть” і Зовнішекономбанк хоча і потрапили до санкційного списку, однак їх активи під юрисдикцією США не заморожуються.

США в основному запровадили жорсткі секторальні санкції проти компаній машинобудування, оборони, промисловості, банківських установ, які обслуговують Газпром та проекти Кремля, а також нафтогазового сектору, яким ринки США відтепер частково обмежені. 

США не оминули і персональних санкцій. У список додано кілька прізвищ держслужбовців РФ, зокрема віце-спікер Держдуми Сергій Неверов, міністр у справах Криму Олег Савельєв, помічник президента РФ Ігор Щеголев, генерал-полковник ФСБ Сергій Бесіда, один з лідерів терористів ДНР Олександр Бородай.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі