Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

США надасть Україні статус країни-союзника без вступу у НАТО

Україна разом із Грузією та Республікою Молдова отримають статус країн-союзників

США.

Не вступаючи до міжнародної організації НАТО, Україна отримає статус союзника США. Конгрес США уже схвалив у двох читаннях законопроект про запобігання агресії Росії. Крім України, статус країн-союзників отримають Молдова та Грузія.

Еспресо.TV повідомляє, що законопроект уже спрямовано до профільної комісії, ухвалення якого очікується в остаточному читанні Когресу США.

Документом передбачено, що статус країни-союзника (навіть не будучи членом НАТО) буде надано з метою передачі або потенційної передачі систем оборони на період, протягом якого визначена країна відповідатиме встановленим вимогам.

Законопроектом рекомендовано президенту США збільшити співпрацю Збройних сил США із збройними силами України, Грузії, Молдови, Азербайджану, Боснії і Герцеговини, Косова, Македонії, Чорногорії та Сербії. Також цим країнам передбачається надання посиленої допомоги США та НАТО щодо гарантування їхньої безпеки. Усім федеральним відомствам та установам заборонено здійснювати будь-які дії з метою визнання суверенітету РФ над Кримом або надання будь-якої іншої підтримки незаконній анексії Криму Росією. 

Президент США на прохання уряду України має право надавати на потреби Збройних сил України, враховуючи необхідність та можливість: протитанкову, зенітну та екіпажну зброю разом з боєприпасами, стрілецьку зброю і боєприпаси (у тому числі пістолети, пістолети-кулемети, штурмові гвинтівки, гранатомети і снайперські гвинтівки), броньовані транспортні засоби, високі колісні транспортні засоби багатоцільового призначення, човни надувні, а також бронежилети та інші засоби.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі