Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Розрахуватися за спожиту електроенергію водоканалу у цьому місяці допоможе МТК Калинівський ринок

Сесія міської ради 31 липня надала згоду МТК «Калинівський ринок» на укладання

договору про надання поворотної фінансової допомоги комунальному підприємству «Чернівціводоканал» в сумі один мільйон гривень. Зазначені кошти будуть спрямовані водоканалом на погашення заборгованості за спожиту у липні цього року електроенергію. Допомога, яка надається КП «Чернівціводоканал» є поворотною і підлягає поверненню до 1 вересня цього року. Одразу після прийняття сесією рішення з метою урегулювання ситуації щодо уникнення обмеження постачання електроенергії на об’єкти водоканалу міський голова Олексій Каспрук, голова правління ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» та в.о. начальника КП « Чернівціводоанал» Анатолій Штогринець підписали графік проведення водоканалом розрахунків за спожиту електроенергію.

Зазначеним графіком передбачено, що 31 липня водоканал сплачує ПАТ ЕК « Чернівціобленерго» за спожиту електроенергію 1 млн. 880 тис. грн., з яких 1 млн. грн. – кошти водоканалу, 280 тис. грн. – сума пільг та субсидій, 600 тис. грн. – затверджена різниця у тарифах. До 25 серпня ц.р. водоканал зобов’язується оплатити за спожиту електроенергію – 2 млн. 880 тис. грн., з яких 2 млн. грн. –кошти водоканалу, 280 тис. грн. – сума пільг та субсидій, 600 тис. грн. – затверджена різниця у тарифах. Домовлено, що порядок розрахунків за спожиту електроенергію водоканалом у вересні – грудні ц.р. буде погоджено до 1 вересня ц.р.

Керівництво МК «Чернівціводоканал» попереджено, що недотримання зазначеного графіку розрахунків може призвести до обмеження постачання електроенергії на об’єкти водоканалу до рівня оплати. Енергопостачання об’єктів водоканалу 31 липня відновлено в повному обсязі.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі