Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Росія винна у катастрофі літака рейсу МН17

Російське керівництво причетне до авіакатастрофи літака рейсу МН17, що сталась у небі

над Східною Україною.

Очільник МЗС Великобританії Філіп Хеммонд під час свого виступу вчора, 10 вересня, у парламенті заявив, що пасажири цивільного літака загинули через дії керівництва Росії. Про це повідомляє Українська правда, посилаючись на Independent.

Філіп Хеммонд заявив, що Західні країни після розпаду Радянського Союзу відчинили свої двері для РФ, всіляко намагались долучити до міжнародної системи правил та законів, а також пропонували свою співпрацю у торгівлі, надаючи інвестиції для розбудови економіки Росії. Однак, за словами міністра закордонних справ Великобританії, Росія сама зачинила ці двері своєю "незаконною анексією Криму і агресивною дестабілізацією України, обравши роль ізгоя, а не партнера". Філіп Хеммонд також додав, що Росія такими діями "підриває довгострокову архітектуру безпеки". 

Філіп Хеммонд підкреслив: "17 липня, безвідповідальність поведінки Росії досягла свого апофеозу, коли літак рейсу MH17 був збитий російською ракетою земля-повітря, що призвело до втрати 298 життів невинних людей". Та підсумував: "Їх кров на руках російського керівництва".

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі