Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Росія програла суд і має виплатити 50 млрд.дол.

Арбітражний суд Гааги засудив РФ і постановив здійснити відшкодування у розмірі 50

мільярдів доларів.

За інформацією російського видання "Коммерсант", РФ програла суд, який був ініційований акціонерами нафтової компанії ЮКОС. Суд Гааги постановив - Росія повинна відшкодувати більше 50 мільярдів доларів. Таке рішення буде офіційно оприлюднено сьогодні, 28 липня. Росія має виплатити ці кошти до 15 січня 2015 року. У разі несплати до цієї дати відшкодування, на цю суму будуть нараховуватись відсотки. До речі, 50 млрд. дол. - майже одна десята частина золотовалютних резервів РФ.

Інтереси екс-акціонерів ЮКОСУ - Леоніда Невзліна, Володимира Дубова та інших, крім М. Ходорковського - представляє у суді Гааги Group Menatep Limited (GML). 

Нафтокомпанія ЮКОС фактично визнана Третейським судом Гааги експропрійованою. Росія відповідно до рішення суду грубо порушила Енергетичну хартію. Деякі видання називають рішення суду Гааги політично мотивованим, і Росія буде сприяти тому, аби його анулювали.  

Михайло Ходорковський, якому належала половина акцій ЮКОСа, участі у судовому процесі не брав. Крах нафтової компанії влаштувала влада Росії у відповідь на те, що фактичний керівник і власник ЮКОСа надавав кошти опозиційним політичним силам.

Росія 2003 року висунула звинувачення ЮКОСу по несплаті податків, в результаті чого акціонер і власник компанії Михайло Ходорковський був заарештований. Він перебував у тюрмі більше 10 років по 2 кримінальних справах, що стосуються податкових та інших фінансових порушень. Ці кримінальні справи правозахисники називають політичними. У 2005 році розпочався судовий процес.  

Державні російські компанії фактично перебрали частини ліквідованого відповідно до рішення суду Росії ЮКОСу.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі