Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Рада Безпеки ООН прийняла резолюцію щодо збитого цивільного літака

Рада Безпеки ООН вчора прийняла проект резолюції щодо падіння цивільного

авіалайнера.

Австралія проявила ініціативу і підготувала проект резолюції, за прийняття якого віддали свої голоси усі 15 представників країн під час засідання Ради Безпеки ООН. Навіть Віталій Чуркін - пострійний представник Росії в ООН - проголосував за резолюцію, хоча із помітним небажанням цього робити.

Австралія в проекті резолюції, який підтримали одностайно усі представники країн на вчорашньому засіданні Ради Безпеки ООН, наполягає на тому, що Boeing 777 був саме збитий у Донецькій області. На борту збитого літака було 27 громадян Австралії.

У цьому документі ООН вимагає притягнути до відповідальності усіх винних та причетних до трагедії та "рішуче засуджує збиття літака Малайзійських авіаліній MH17, наслідком якого стала втрата 298 життів", а також виступає з вимогою "від країн і інших гравців в регіоні утриматися від актів насильства, спрямованих проти цивільної авіації". У резолюції також йдеться про негайне надання усім експертам доступу до зони падіння літака і гідне відношення та повагу до тіл та фрагментів тіл загиблих пасажирів. Терористи, українська влада, Росія - усі ці сторони мають тісно співробітничати з міжнародними експертами для проведення усіх необхідних експертиз.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі