Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Продаж шин: готова ідея для бізнесу

Сотні і тисячі початківців підприємців і бізнесменів щодня ламають голову над вибором найбільш вигідної і перспективної бізнес ідеї.

Такої ідеї для бізнесу з нуля, яка дозволить мінімізувати існуючі підприємницькі ризики і при невеликих вкладеннях створити прибутковий і швидко окупний бізнес.

Очевидно, що у молодого, але амбітного підприємця є великі плани, багато енергії і впевненість. І це безсумнівно добре. Але, як правило, ці молоді люди не завжди володіють достатньою сумою необхідних інвестицій для реалізації проекту. А що ще не менш важливо, у більшості з них відсутній такий необхідний, в даному випадку, практичний досвід реалізації проектів і ведення справ у сфері малого бізнесу.

Якщо говорити про сферу діяльності, то ведення бізнесу з надання послуг, як правило, пов'язане з масою нюансів специфічних особливостей для кожної окремої сфери. Що стосується торгівлі, то згідно загальноприйнятій думці, краще всього вибирати товар, який буде затребуваним на протязі всього року, що забезпечить вам постійний потік клієнтів. Відмінним прикладом такого ходового товару може послужити продаж автомобільних шин. В принципі зрозуміло, що більшості автолюбителів доводиться міняти шини як мінімум два рази на рік.

У наші дні популярність легкових автомобілів як одного з основних засобів пересування і захоплення мільйонів чоловіків і жінок перетворили шини в повноцінний витратний матеріал. Попит на них стабільний, а вартість з часом незначно знижується в наслідок конкурентної боротьби виробників і розвитку технологій. Правда це не стосується елітних марок, які, завдяки своїй високій якості, завоювали визнання автомобілістів, і такий маркетинговий хід, як зниження вартості, їм ні до чого. Як приклад відмінного співвідношення ціни і якості можна навести шини yokohama, різноманітність асортименту яких здатна приємно здивувати навіть бувалих автолюбителів і професіоналів.

Навіть працюючи з одним постачальником і надаючи клієнтам вигідні цінові пропозиції, ви зможете розраховувати на стабільний попит, якщо звичайно у вашому місті відсутня висока конкуренція. Рекомендується працювати з продукцією відомих виробників. Якщо у вас є вільні складські площі або просторий гараж, можна паралельно пропонувати послугу зберігання літньої гуми в зимовий період і навпаки.

Наявність великих операторів експрес-доставки вантажів по території України дозволяє з легкістю організувати свій онлайн-бізнес в цьому напрямку з подальшою перспективою розвитку і розширення до повноцінного магазину. Окупність інтернет бізнесу з продажу шин становить від шести місяців до року.

Заробляти реальні гроші в Інтернет легко! Для створення повноцінного інтернет-магазину вам буде потрібно близько однієї тисячі гривень і 2-3 тижні часу. Створення макетів листівок, візиток при замовленні у професійного дизайнера фрілансера обійдеться від 50 до 100 доларів. Звичайно, можна знайти і дешевше, але не виключено, що при цьому постраждає якість. Виготовлення рекламних листівок, наклейок і візиток буде коштувати також в межах 100 доларів. Плюс рекламне просування по мірі необхідності.

За великим рахунком, все залежить від кількості автомобілістів і конкуренції в вашому регіоні, а також, що не менш важливо, від вкладень у рекламу, а для рекламного просування всі засоби хороші. Разом виходить, крім закупівель товару, які можна проводити по мірі надходження замовлень і оплати від клієнтів, витрати складуть близько 500 доларів разом з реєстрацією підприємця. Цілком прийнятна сума щоб ризикнути.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі