Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Президент України 26 серпня відвідає Мінськ

Президент України 26 серпня відвідає столицю Білорусі для участі у трьохсторонній

зустрічі.

Зустріч Україна - ЄС - Митний союз відбудеться у Мінську 26 серпня. Україну на цьому заході представлятиме Президент Петро Порошенко. Митний союз представлятимуть президенти Білорусі, Росії та Казахстану.

Інформацію про візит Петра Порошенка до Мінська розміщено прес-службою Президента України на офіційній веб-сторінці глави держави.

19 серпня між Петром Порошенком та президентом Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу відбулась телефонна розмова, під час якої "президент Європейської комісії підтримав ініціативу президента України про запрошення сторони ЄС для участі у зустрічі високого рівня". На зустрічі головну увагу приділять питанням, що стосуються виконання угоди про асоціацію між Україною та ЄС, енергетичної безпеки, а також стабілізації ситуації на Сході України.

Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу висловив Президенту України готовність направити трьох членів Єврокомісії (представника ЄС з питань безпеки і зовнішньої політики Кетрін Ештон, віце-президента Єврокомісії - комісара з питань енергетики Гюнтера Оттінгера і комісара з питань торгівлі Карла де Гухта) на трьохсторонню зустріч у Мінську.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі