Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Поняття договору поруки

 

Взяти кого-небудь на поруки, тобто поручитися за те, що «підопічний» буде вести себе «належним чином»

- вчинок, інтуїтивно зрозумілий практично кожній дорослій людині. Побутове його трактування в разі, якщо довіра «підопічним» виправдана не була, передбачає для поручителя, як правило, лише репутаційні ризики, що може збити з пантелику при спробі осягнути юридичне значення цього явища.

Між тим порука в юридичному розумінні цього терміна (його цивільно-правовий варіант) - це один із видів забезпечення зобов'язання, суть якого зводиться до того, що особа, яка хоче стати поручителем, береться виконати зобов'язання за ту людину, за яку він доручається, у разі невиконання зобов'язання останнім.

Таким чином, в результаті укладення договору поруки у кредитора з'являється як би «страхувальний» боржник, до якого при виникненні проблем з основним боржником можна звернутися з вимогою про виконання зобов'язання. Стосовно забезпечення порукою зобов'язання, заснованого на договорі споживчого кредитування (а в подальшому під основним зобов'язанням буде передбачатися саме воно), це буде означати, що у випадку, наприклад, відмови особи, яка взяла кредит у банку, від його повернення «заплатити за рахунками» доведеться поручителю недобросовісного боржника, якщо до нього від банку надійде відповідна вимога.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі