Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Поліцейська місія ЄС прибуде в Україну

Країни Європейського Союзу схвалили рішення про відправку поліцейської місії в

Україну.

Під час засідання міністрів закордонних справ країн-членів Європейського Союзу в Брюсселі вирішено направити в Україну поліцейську місію в рамках спільної політики оборони і безпеки ЄС.

У прес-службі Ради ЄС повідомляють, що очільниками МЗС країн ЄС вирішено відправити спеціальну консультативну місію, компетенцією якої є питання реформування сектора громадської безпеки, а також розпочати процес переговорів з Україною щодо надання відповідного статусу цієї місії. До складу консультативної місії, за даними Європейської служби зовнішніх дій, входитимуть цивільні представники поліції та судової системи, які своїми діями допоможуть Україні у розробці нової, покращеної стратегії безпеки та якнайшвидшого втілення заходів реформування цієї сфери. Проте Європейська служба зовнішніх дій не повідомила про кількість осіб, які працюватимуть у складі місії. Столицю України вирішили зробити штаб-квартирою вказаної місії, мандат якої розрахований на 2 роки.

Очільники МЗС країн-членів Євросоюзу ухвалили також бюджет місії розміром 2,68 мільйонів євро, розрахований до 30 листопада 2014 року на початковий етап роботи місії.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі