Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Платники активно звертаються за адмінпослугами у центри ДФС Буковини

До Центрів обслуговування платників протягом січня - серпня 2014 року звернулось

понад 79,5 платників податків, яким фахівці територіальних органів Державної фіскальної служби у Чернівецькій області надали майже 53 тисячі адміністративних послуг.

Серед адмінпослуг, за якими здебільшого звертались до сервісних центрів платники податків, залишається послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків. Цьогоріч надано понад 26 тис. таких послуг.

У розрізі інших сервісних послуг поширеними залишаються: взяття на облік реєстраторів розрахункових операцій, реєстрації розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій – 4,7 тис.; видача документів про взяття на облік платника податків, реєстрація платника єдиного податку та надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 3,8 тис.; видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів – 2,3 тис.; реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 2,1 тис.

Варто зазначити, що комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг, які платники регіону одержують через ЦОП, дозволяє як і бізнесменам так, і громадянам скоротити час і видатки на взаємодію з фіскальними органами.

Відтак, у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області відзначають, що скарг на дії працівників, які безпосередньо контактують з громадянам в Центрах обслуговування платників, не надходило. Зокрема, на сьогоднішній день в роботі 13 ЦОПів, які функціонують у Чернівецькій області  задіяні 115 працівників. 

Головне управління ДФС у Чернівецькій області

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі