книги на 1000 Зеленского

Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Письменник Володимир Даниленко зустрівся із читачами у Муніципальній бібліотеці

До Муніціпальної бібліотеки ім. А. Добрянського з новою книгою завітав український

письменник, есеїст і критик, автор багатьох літературних проектів, лауреат численних літературних премій Володимир Даниленко, твори якого перекладені багатьма мовами світу.

Книга «Грози над Туровцем: Родинні хроніки» сповнена трьома стихіями – магічною, ліричною й комічною, які роблять Володимира Даниленка впізнаваним автором. До неї увійшов роман “Клітка для вивільги” (про геніальну співачку, якій радянська система не дала зробити кар’єру через зв’язки з дисидентами), повість “Сповідь Джури Самойловича” (про борця, що за Гетьманщини заробляв гроші на містечкових базарах) та оповідання туровецького циклу, в яких родинні історії об’єднані в міф, що відтворює найважливіші духовні проблеми та пошуки сучасної людини.

Присутні викладачі та студенти цікавились «творчою кухнею» автора, твори якого включені до університетської програми. Володимир Григорович як завжди легко і відкрито ділився з гостями тим, як народжуються сюжети, як він знаходить своїх героїв, як дає їм імена.

Варто відзначити вдале оформлення книги роботами самобутніх хорватських художників так званого «наївного мистецтва» Йосипа Генералича, Степана Столника, Марини і Дмитра Богданових та Пера Топляка-Петрини, які підкреслюють провідні ідеї роману.

Тепер з книжкою Володимира Даниленка «Грози над Туровцем: Родинні хроніки», як і іншими виданнями із серії «Банкова, 2», які подарував Володимир Даниленко книгозбірні А. Добрянського, можуть познайомитись як давні прихильники його творчості, так і читачі, що лише відкривають для себе справжню українську літературу.

Сектор інформації та зв’язків з громадськістю

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі