Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Підприємців Буковини запрошують на Міжнародний форум у Києві

12-14 листопада 2014 року у м. Києві (вул. Микільсько-Слобідська, 6, станція метро

«Лівобережна») в межах Європейського тижня якості в Україні відбудеться загальнонаціональний захід – 23-й Міжнародний форум «Дні якості в Києві – 2014», який присвячується Всесвітньому дню якості.

Програма Форуму включає проведення науково-практичної конференції «Через якість і досконалість до європейських ринків, до цілісної і процвітаючої України». На конференції буде представлено кращі європейські підходи та практичний досвід провідних вітчизняних організацій з системного менеджменту, який є фундаментом ділової досконалості і конкурентоспроможності підприємств і організацій.

Також, передбачено проведення семінарів на теми:
«Нова версія стандарту ISO 9001:2015: готуємось до впровадження»;
«Застосування сучасних напрямків удосконалення систем менеджменту харчової безпеки як запорука сталого розвитку харчових підприємств України»;
«Навчання та сертифікація персоналу в сфері менеджменту відповідно до Гармонізованої схеми EOQ»;
«Анатомія пострадянської неконкурентоспроможності. Аналітичний огляд проблем, що заважають українським компаніям і економіці бути успішними»;
«Особливості проведення внутрішнього аудиту у відповідності до МС ISO19011:2011 на підприємствах та випробувальних центрах (лабораторіях)»;
«Методи та інструменти постійного удосконалення діяльності підприємств».

За дорученням Європейської організації якості (EOQ) основним організатором форуму є Українська асоціація якості, співорганізатори – Український союз промисловців і підприємців та Громадська рада при Мінекономрозвитку України.

До участі у Форумі запрошуються керівники і фахівці підприємств, бізнесових структур, громадських організацій, науковці, викладачі та студенти навчальних закладів.

Для участі у Форумі необхідно до 5 листопада 2014 року надіслати до Оргкомітету відповідну заявку.

З більш детальною інформацією щодо умов участі у Форумі можна ознайомитися на web-сторінці Української асоціації якості – www.uaq.org.ua  (тел./факс (044) 459-78-16).

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі