Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Петро Порошенко повернув в Україну військові прокуратури

В Україні відновлюється діяльність військових прокуратур. Президент України Петро

Порошенко підписав Закон № 1642-VII "Про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" щодо утворення військових прокуратур".

Цим документом визначено порядок утворення, укомплектування та матеріально-технічне забезпечення військових прокуратур, а також соціальний захист їх працівників з статусом військовослужбовців. 

У структуру військових прокуратур відповідно до цього Закону входять Головна військова прокуратура як структурний підрозділ Генеральної прокуратури України, військові прокуратури (на рівні обласних), військові прокуратури гарнізонів та інші військові прокуратури, прирівняні до прокуратур міст та регіонів. Головний військовий прокурор, що є заступником генерального прокурора України, очолює Головну військову прокуратуру.

Офіцери, які перебувають на військовій службі, або у запасі, та мають вищу юридичну освіту, призначаються військовими прокурорами та слідчими.

Нагадаємо, що 2012 року було внесено зміни до Закону України "Про прокуратуру", серед яких було ухвалено положення про вилучення військових прокуратур в Україні. 

ВРУ 14 серпня 2014 року проголосувала за відновлення діяльності військових прокуратур. За цей Закон віддало свої голоси 250 народних депутатів України.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі