Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Петро Олексійович Порошенко - Президент України

У ЦВК повідомили остаточні результати президентських виборів, які відбулись 25 травня

2014 року. Відповідно до даних протоколу, підписи під яким поставили усі члени на засіданні ЦВК, 5-м Президентом України став Петро Олексійович Порошенко, за якого українці віддали 54,7% голосів, це майже 10 мільйонів осіб, якщо бути точними, то 9 мільйонів 857 тисяч 308 людей. Відповідно, вибори були визнані такими, які пройшли в один тур. 

Раніше повідомлялось, що явка виборців на цьогорічних виборах буде дуже високою. Так, за загальними підсумками, віддати свій голос прийшло на виборчі дільниці 18 195 44 українців.

За Юлію Тимошенко проголосувало 12,81% виборців. За нею йдуть Олег Ляшко (8,32%), Анатолій Гриценко (5,48%), Сергій Тігіпко (5,23%), Михайло Добкін (3,03%), Вадим Рабінович (2,25%). Усім іншим кандидатам у президенти не вдалось набрати більше 2%.
Результати голосування на виборах Президента України передано для офіційної публікації в газети "Голос України" та "Урядовий кур'єр".
У понеділок в.о. президента України Олександр Турчинов заявив, що інавгурацію новообраного президента призначено на 7 червня 2014 року, яка відбудеться, скоріше за все, на Майдані Незалежності.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі