Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Петрівський ярмарок цього року зібрав майже 190 тисяч гривень

Участь у Петрівському ярмарку-2014 взяла рекордна кількість учасників.

12-13 липня у столиці Буковини відбувалось традиційне міське свято "Петрівський ярмарок-2014", на якому волонтери зібрали на підтримку військовослужбовців України, які забезпечують національну безпеку та цілісність нашої держави.

Чернівецька міська рада повідомляє, що надходження від організаційних внесків за участь у святі становить 189,5 тисяч гривень, з яких більше 154 тисяч гривень планується скерувати на потреби наших військовослужбовців.

На підсумковому засіданні організаційного комітету «Петрівського ярмарку-2014» повідомлялось про надходження, а також про учасників, цього року взяло участь у святі 635 підприємців, що є своєрідним рекордом ярмарку. На "Петрівському ярмарку-2014" були представники з Чернівців та краю, а також із 23 областей України (Полтавська, Донецька, Луганська, Львівська, Черкаська, Волинська, Харківська, Запорізька, Київська, Дніпропетровська, Миколаївська, Хмельницька, Рівненська, Тернопільська, Одеська, Івано-Франківська, Херсонська, Вінницька, Чернігівська, Закарпатська, Житомирська, Кіровоградська) та з Києва.

На ярмарку відбулися виставки-продажі продовольчих та непродовольчих товарів, хлібобулочних та кондитерських виробів, продукції бджільництва, будівельних матеріалів, друкованої продукції, виробів майстрів народних ремесел, художників та митців. Окрім того, городяни та гості міста мали змогу відвідати презентації фінансових, рекламних, туристичних та інших послуг, продукції ресторанного господарства та виставку автомобілів.

400 правоохоронців забезпечувало громадський порядок на ярмарку, тож свято відбулося без ексцесів.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі