Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Перша леді України - Марина Порошенко

За підсумками позачергових президентських виборів в Україні впевнено лідирує Петро

Порошенко.

Станом на сьогодні у ЦВК повідомляють, що оброблено уже 100% голосів виборців. І за Петра Олексійовича віддало 54,7% українців. Тому можна впевнено сказати, що першою леді України стане Марина Порошенко.

Петро і Марина познайомилися ще коли були студентами та навчались у вузах. Проте їх почуття з часом ставали лише міцнішими. Марина на три роки старша за Петра Порошенка. У них четверо дітей: Олексій, близнята Євгенія та Олександра, і молодший Михайло, який народився у 2001 році. Старшому Олексію уже 29 років, і він невдовзі сам стане батьком. 

За професією перша леді України - лікар-кардіолог. Написала першу дисертацію за часів незалежної України, їй присвоєно ступінь кандидата медичних наук. Марина Порошенко зізнається, що ніколи не шкодувала про зроблений свідомо вибір, оскільки свого часу їй довелось принести в жертву улюблену роботу заради сім'ї.

На світських заходах Марину Порошенко не часто бачать. Вона з'являється на мероприємствах виключно з чоловіком. У одязі віддає перевагу стриманому стилю, полюбляє готувати, займається вишивкою.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі