Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Оголошено переможців конкурсу Очима дитини про бюджет країни

За словами організаторів та учасників конкурсу це знакова подія, оскільки свою роботу

податківці Буковини розпочали із зустрічі з талановитими дітьми - лауреатами та призерами конкурсу «Очима дитини про бюджет країни». Усі роботи конкурсантів виконані майстерно, відзначаються глибоким розумінням та нестандартним підходом до розкриття тематики.

У конкурсі брали участь учні загальноосвітніх навчальних закладів усієї області. Кожен із маленьких творців здійснив перший, але важливий крок у доросле свідоме життя, до основ знань економіки та податкової системи.

Мета такого конкурсу, котрий проводиться щорічно багато років поспіль - це формування податкової грамотності та культури у майбутніх платників та ознайомлення їх з професією податківця та митника. Діти прагнуть бути патріотами держави. І саме цьому сприяє розуміння, як сплачуються податки і найголовніше для чого. Подібна ідеологія також є чудовим стимулом і для дорослих бути сумлінними платниками податків.

Всього до участі в конкурсі долучилися майже сотня буковинських школярів у віці від 9 до 15 років, що змагались у номінаціях «Художні твори», «Комп’ютерна графіка», «Літературні твори». Компетентне журі, котре складалося зі знаних фахівців - представників від освіти та мистецтвознавці, ще у травні нинішнього року визначило 14 переможців та призерів.

В церемонії нагородження взяв участь начальник Головного управління ДФС у Чернівецькій області Михайло Сеничак - привітав юні таланти і вручив дипломи та цінні подарунки.

Лауреатами та переможцями визнано наступних учасників:

Номінація «Літературні твори» - вікова категорія 9-11 років

Федин Софія «Про бюджет країни» – Вижницький район, Анрушкевич Анастасія - «Хочеш мати статки - плати податки» - Кельменецький район, Шалєєва Анастасія «Країна цвітунів» - м. Чернівці.

Номінація «Літературні твори» - вікова категорія 12-15 років

Гордій Юлія «Казка про синів князя Підприємця» - Сокирянський район, Тихохід Вікторія «Бюджет країни очима дітей» - Кельменецький р-н, Різун Юлія «Мій край!» - Кіцманський район.

Номінація «Компютерна графіка» - вікова категорія 12-15 років

Матиміш Микола «З кожного по краплині для міцності України» - Вижницький район, Скидан Любов «Кругообіг бюджету» - Путильський район, Салагор Микола «Пора сплачувати податки» - Глибоцький район.

Номінація «Художні твори» - вікова категорія 9-11 років

Савчук Андрій «Збережемо бюджет України» - Сокирянський район, Яковенко Катерина«Ще з далекого давна Королева ДПА Проголошувала мирно: - «Українці в щасті будуть, коли податок сплачувати будуть!» - Сокирянський район.

Номінація «Художні твори» - вікова категорія 12-15 років

Грицик Валентин «Очима дитини про бюджет країни» - Кельменецький район, Манилюк Катерина «Бюджет на благо України» - Сокирянський район, Труфін Анна «Розумно податки витрачати – багатим стати» – м. Чернівці.

Спеціальною відзнакою від видавничого будинку «Самміт-книга» нагороджений Грицик Валентин – Кельменецький район.

Вітаємо переможців, учасників й усіх, хто долучився до організації та проведення конкурсу!

Головне управління ДФС у Чернівецькій області

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі