Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

ОБСЄ вимагає від РФ скасувати анексію Криму

Окупація Криму Росією піддається гострій критиці та осуду світової спільноти.

На зборах Парламентської асамблеї ОБСЄ, що відбулась у столиці Азербайджану Баку, засуджено окупаційну політику Росії частини незалежної України - Криму. РФ закликають дотримуватимь міжнародних норм щодо непорушності державних кордонів країн.

На Асамблеї у Баку ухвалено декларацію 99 голосами. 9 парламентраів утримались від голосування. Росія не приймала участь у голосуванні, показуючи цим самим свій протест.

Документ, прийнятий Парламентською асамблеєю ОБСЄ, закликає дотримуватись норм непорушності кордонів та територіальної цілісності країн, вирішувати суперечки лише мирним шляхом. А найголовніше - дотримання рівності прав та самовизначення народів, що закріплені у Гельсинському заключному акті.

Асамблея виступила із закликом до РФ скасувати анексію Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, а також виконувати зобов'язання, що прийняті відповідно до угоди про припинення вогню від 12 серпня 2008 року, здійснити деокупацію грузинської території і дотримуватись головних норм міжнародного права.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі