книги на 1000 Зеленского

Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Новий Спорт лайф у Чернівцях лохотрон чи ні?

У Чернівцях почали будувати новий Sport Life - біля Майдану - ніби термін будівництва 1 рік...  Як ви вважаєте побудують новий Спортлайф у Чернівцях чи тільки зберуть гроші з лохів? Як можна бачити з інформації на форумах - Спортлайф збирає гроші на абонементи з кліжнтів вже тоді, коли ще навіть котловану нема. А потім будівництво клубу затягується на багато місяців!!!!! Гроші клієнтам не повертають, як вариант пропонують ходити в інший клуб спортлайфу. У Чернівцях вже є 1 клуб спортлайфу - у Депоті. Як на вашу думку? У депоті спортлайф заповнен на всі 100% ? Чи побудують новий Спортлайф у Чернівцях взагалі чи то збір коштів з лохів???

 #

Тарас

Будують зараз біля Майдану дуже швидко.

 
 #

Спортлайф звичайно лохотрон!

Це звичайно лохотрон! Ось як відкривали спортлайф на депоті у 2011 році - вже тоді обіцяли басейни та не 1 а 3 !!!! 2015 а басейну нема!!
У новому фітнес-клубі Sportlife у Чернівцях на вул. Головній, 265а, відкриття якого заплановано на кінець 2011 року, діятимуть кілька басейнів.
Сам центр відкриють до кінця цього року на третьому поверсі ТРЦ DEPO’t Center. Однак басейн буде готовий не раніше літа 2012 року. Його збудують в окремій будівлі поруч із торгово-розважальним комплексом.– До кінця 2011 року ми відкриємо клуб у тестовому режимі. Це буде тільки «суха» зона фітнес-клубу – тренажерні зали, студії для проведення групових програм та дитячий клуб, – розповіла Юлія Жукова, директор зі зв’язків із громадськістю групи компаній Sport Life. – Через сім-вісім місяців після запуску відкриємо аква-зону. Вона буде розташована в окремому приміщенні. Його будівництво вже розпочали. Крім плавального басейну довжиною 25 метрів на чотири доріжки, також будуть окремо басейни для дітей і немовлят. Останні набирають дедалі більшої популярності, адже малюки вміють плавати з перших днів життя. За словами Ю. Жукової, новий фітнес-центр відрізнятиметься від уже діючих у Чернівцях тим, що в ньому буде все: від тренажерних залів до трьох басейнів, а також дитячий клуб. Тож доки займаються фітнесом батьки, їхні діти будуть з інструкторами. Фітнес-клуб площею 2500 квадратних метрів зможе прийняти одночасно 1,5 тисячі клієнтів. Про фітнес-клубКлуб Sport Life працюватиме у двох форматах: Business і Premium (переваги останнього – можливість займатися в окремому залі з окремими роздягальнями).
У трьох басейнах вода очищатиметься за допомогою озонування та ультрафіолету.

 
 #

Звичайно лохотрон!

Звичайно лохотрон! Писали що починають будувати новий спортлайф у нашому місті ще влітку 2014 року і де?? інфа тут http://www.segodnya.ua/ukraine/u-chernvcyah-zyavitsya-velichezniy-sporti...

 
 #

Думаю буде як завжди

Думаю буде як завжди

 

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі