Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Нові ресторани Чернівців

Ресторани Чернівців балують відвідувачів колоритною та смачною кухнею, а також

оновлюють інтер'єри, щоб створити приємну і затишну атмосферу в закладах. В Чернівцях в цьому і минулому році відбулося відкриття нових закладів, а деякі вже відомі нам оновили обстановку та стали ще кращими.

5 лютого 2015 року відкрився новий ресторан Weis. В перекладі з німецької слово Weis означає білий, світлий, що безсумнівно, знайшло відображення в інтер'єрі і дизайні, використаному при оформленні ресторану. Фото та зд >>>

20 липня 2013 року був відкритий східний ресторан "Золотий Сезам" (вул.Чкалова, 10), де гармонійно переплітаються смаки традиційної української та східної кухні.

Новий бенкетний зал в ресторані "Гостинний двір", розрахований на 150 місць, було відкрито 28 липня 2013 року. Ресторан розташований за адресою вул. Проектна, 3а.

Окрім того, 15 червня 2013 року в Чернівцях відбулося відкриття ресторану концерт-холу "Рояль" (вул. Героїв Майдану, 53), де можна не лише відмінно відпочити, але й насолодитися розкішною атмосферою свята.

17 жовтня 2013 року Чернівцях відбулося відкриття нової Величної зали в ресторані"Аристократ" (вул. Заводська, 31). Ще більше вишуканості, піднесеності та величності для відвідувачів "Аристократу" гарантовано. Також зазначимо, що 22 травня 2014 року в "Аристократі" також відкрився столик Фреймут - осередок ресторанного відпочинку від Ревізора.

26 грудня 2013 року відкрито новий ресторан "Піца Монополі", який знаходиться на вул. Франка, 3. Тут можна гарно відпочити усією сім'єю, та безумовно, покуштувати страви італійської кухні.

В травні 2014 року оновлений інтер'єр представив також ресторан "Шанс", який знаходиться всього в 7 км від Чернівців. На відвідувачів чекають відмінні страви буковинської та європейської кухонь, і обов'язково жива музика.

Ресторан "Колвік" в Мамаївцях в травні 2014 року запрошує до оновленого інтер'єру бенкетного залу, на оновлений майданчик для урочистих виїздних церемоній. Також відвічувачі можуть оцінити нове приміщення бара.

Перегляньте також: ресторани міста Чернівці та ресторани області.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі