Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Надія Савченко розповіла про своє викрадення

Надія Савченко розповіла, як потрапила до РФ, про допити та суд над нею.

Надія Савченко, яку утримують у СІЗО Воронежа, написала листа уповноваженому з прав людини у Росії Володимиру Лукіну, датований 4 липням 2014 року. Вона виклала у листі усю інформацію про допити, незаконне утримання, переміщення на територію Росії та суд.

ТСН повідомляє, що, за даними Савченко, терористи захопили її в полон у Луганську 17 червня, а вночі 23 червня "незаконно перевезли на територію РФ і передали представникам російських спецслужб". Громадянка України написала: "Перевозили мене шістьма різними машинами з мішком на голові". У Воронежі її тримали у готелі "Євро" до 30 червня під охороною людей, які мали при собі зброю та були у масках. Надія додала: "За цей тиждень мене неодноразово допитували у тому числі і на поліграфі "детекторі брехні". Мені заборонялося виходити з готелю, відкривати вікна, зв'язуватися з рідними".

Слідчий, майор Меньшин Д. С., який допитував українську льотчицю, сказав, що допитують Надію Савченко як "свідка у справі проти Авакова і Коломойського з приводу вбивства російських журналістів". Савченко зазначає: "Не дивлячись на те, що я неодноразово пояснювала, що не бачила загибелі російських журналістів і ніякого відношення до Авакова і Коломойського не маю, мене продовжували утримувати. 30 червня майор Меньшин Д.С. разом із підрозділом поліції Новоусманского району Воронезької області РФ нібито випадково затримали мене в готелі як підозрювану, приховавши той факт, що утримували мене там вже тиждень". За матеріалами УНІАН.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі