Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

Нацрада забороняє в Україні транслювати російські канали

Завтра на території України не буде здійснюватись трансляція ефірів російських каналів.

За інформацією УНІАН, Ольга Герасим'юк розмістила повідомлення у себе на сторінці у соціальній мережі. У повідомленні йдеться про те, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України вирішила заборонити трансляцію низки російських каналів. Українські провайдери повинні припинити мовлення російських каналів, які незаконно здійснюють свою діяльність на території України.

Член Нацради Ольга Герасим'юк написала: «Нацрада з телебачення і радіомовлення дала добу для негайного відключення ворожого контенту тим мовникам, які ретранслюють російську пропаганду на Донбасі, в Луганську». Вона додала, що російські канали і надалі транслювали в Україні, адже «ніхто не брав на себе відповідальність дати команду натиснути «вимк.».

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України подала позов до Окружного адміністративного суду Києва і вимагає заборонити трансляцію чотирьох російських каналів: «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-Планета», «Россия-24» та «НТВ-Мир».

Нагадаємо, що призначено ВРУ та Президентом України Петром Порошенком новий персональний склад Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі