Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

На вулиці Немирівській буде побудовано новий каналізаційний колектор

Каналізаційний колектор діаметром 1000 мм збудують на вулиці Немирівській. Про це на

брифінгу повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради Сергій Погорений. Старий каналізаційний колектор в цьому районі вже кілька років перебуває в аварійному стані, створює незручності місцевим мешканцям.

Одночасно з метою підвищення благоустрою мікрорайону капітально відремонтовано дорожнє покриття вулиці Немирівської. Ремонтні роботи проведено за рахунок субвенції з державного бюджету. Замовником робіт було УКБ Чернівецької ОДА, виконавцем – ТОВ «Будторгінвест».

Сергій Погорений звернув увагу, що при формуванні Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності в м. Чернівцях за рахунок коштів субвенції державного бюджету обласному бюджету у 2014 році в пропозиціях Чернівецької міської ради було чітко зазначено об’єкт – «Капітальний ремонт вул. Немирівської – від вул. Роменської до ЗОШ № 13». Такі вимоги висувалися з врахуванням проведення в подальшому робіт з облаштування колектору. Однак виконавець робіт проклав асфальтове покриття довжиною 220 п.м. не на тій ділянці дороги, що замовляла міська рада. Це тепер значно ускладнює будівництво колектора.

Департамент житлово-комунального господарства міської ради працює над тим, аби організувати будівництво нового каналізаційного колектора з найменшим пошкодженням вже відремонтованого дорожнього полотна.

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі