Повідомте нам новини! (0372) 50-15-68  Перевезення    Акцii в мiсті   Бізнесу    Діти     Фото 

 

Дошка оголошень Чернівців

  

 
http://business.compulenta.ru/

На Буковині прощаються з Героєм з Буковини, бійцем Дмитром Дарієм

Прощання з Героєм з Буковини, бійцем Дмитром Дарієм, що

поклав своє життя, захищаючи незалежність та недоторканність української території на Донбасі, відбувається сьогодні, в селі Суховерхів Кіцманського району.

Цьому передувала церемонія прощання у Чернівцях. Провести героя в останню путь на Центральну площу о 9:00 ранку прийшли бойові побратими, бійці АТО, громадські діячі, волонтери та активісти, представники міської та обласної влади.

Церемонія прощання відбувається в Суховерхові, в місцевому Будинку культури. З родичів у загиблого Дмитра лишилась лише старенька мати.

Співчуття стосовно втрати озвучує боєць АТО Олександр Ковтун, що поховав вже багато бойових побратимів, і кожного разу серце від цього розривається на частини. Марія Філіпчук, волонтерка, пригадала, що свій шлях Дмитро Дарій починав ще під час подій Майдану.

У 2014 році він відправився на схід України, аби стати на захист своєї батьківщини. Він перебував на Донбасі досить довго, проте повернути живим не зміг. Він планував поїхати Кіцманщину час та завести дома господарство, але не судилось.

Дмитро Дарій, що народився 25 жовтня 1971 року в селі Сергії Путильського району і проживав в Суховерхові, воював у складі 8 окремого гірсько-штурмового батальйону 10 окремої гірсько-штурмової бригади. 28 жовтня 2018 року буковинця не стало – він загинув від кулі ворожого снайпера на Донбасі.

 

Додати новий коментар

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.

Нові оголошення Чернівці та область

http://business.compulenta.ru/

Опитування

Як Ви оцінюєте цін на продукти?:

Останні коментарі